Ohjelmistoyrittäjät ry:n - Hallitus

Matti Heikkonen
matti.heikkonen@questback.com
QuestBack Oy

Luottamustoimet: Puheenjohtaja -Strategiset linjaukset

Teknologiateollisuus, Hallituksen varajäsen
Teknologiateollisuus, Yrittäjävaliokunnan jäsen

Seppo Takanen
seppo.takanen@siili.com
Siili Solutions Oyj

Luottamustoimet: Varapuheenjohtaja - Palveluiden ja toiminnan kehittäminen

Elinkeinoelämen keskusliitto, Yrittäjävaltuuskunnan jäsen. Teknologiateollisuus, Yrittäjävaliokunnan jäsen. Tekes, Valtuuskunnan jäsen. IT2010-ehdot, Johtoryhmän jäsen

Antti Pietilä
antti.pietila@loyalistic.com
Loyalistic Oy

Luottamustoimet: Sihteeri - Jäsenedut ja -palvelut

Ohjelmistoyrittäjät, SaaS-kerhon puheenjohtaja

Kimmo Koivu
kimmo.koivu@arctechno.com
ARC Technology Oy

Luottamustoimet: Rahastonhoitaja - Vaikuttaminen, TT, IT2010

Teknologiateollisuus, Yrittäjävaltuuskunnan jäsen

IT2010-ehdot, Seurantaryhmän jäsen

Riitta Raesmaa
riitta@raesmaa.com
Raesmaa Communications

Luottamustoimet: SoMe näkyvyys ja vaikutus, kehitys

ICT2015, työryhmän jäsen 

Aalto-yliopisto, IDBM-ohjelman Fluid business models in creative and cultural ecosystems (FLUID) -hankkeen johtoryhmän jäsen

Jyrki Metsola
jyrki.metsola@cads.fi
Kymdata

Kymenlaakson Kauppakamari, ICT-valiokunnan jäsen

BuildingSMART Finland, Johtoryhmän jäsen

Mikko Siivola
mikko.siivola@procountor.com
ProCountor International Oy
Timo Vasankari
Varsinais-Suomen aluejohtaja
timo@ohjelmistoyrittajat.fi
Pekka Walkama
Sininen Meteoriitti Oy
Kai Grass
kai.grass@cloudriven.fi
Cloudriven Oy